Fotosalons Linda
Foto izdrukas
Palīdzība

Kā lietot mūsu servisu ?

1. - Reģistrācija

Lai pasūtītu bildes, ir nepieciešams piereģistrēties. Ja neesat vēl to izdarījis, tad to var izdarīt reģistrācijas formā. Ja esat reģistrējies, tad turpiniet ar nākamo soli.

2. - Autorizācija

Pirms pasūtījuma veikšanas, Jums ir jāieiet sistēmā. To varat izdarīt šeit, kā arī lapas augšējā labajā stūrī. Ja esat tikko piereģistrējies, tad Jūs visticamāk jau esat autorizēts sistēmā. Tādā gadījumā varat doties tieši uz Pasūtīšanas metodes izvēles logu.

3. - Metodes izvēle

Kad esat veiksmīgi piereģistrējies un iegājis sitēmā, un veiksmīgi atraduši Pasūtīšanas metodes izvēles logu, ir jāizvēlas metode kā Jūs vēlaties augšupielādēt savas fotogrāfijas.

Parastā metode - Fotogrāfijas tiek augšupielādētas pa vienai, katrai no fotogrāfijām var norādīt kopiju skaitu.

Arhīva metode - Visas fotogrāfijas tiek 'saspiestas' izmantojot kādu no arhivēšanas programmām, piemēram, WinZIP vai WinRAR. Kopiju skaitu norādiet pēc tam komentāros.

4. - Fotogrāfiju pievienošana pasūtījumam

Parastā metode

Lai pievienotu fotogrāfiju pasūtījumam, spiediet 'Browse' vai 'Choose', atkarībā no Jūsu interneta pārlūkprogrammas. Atvērsies logs, kurā varat izvēlēties failu. Kad esat atradis nepieciešamo fotogrāfiju. Uzklikšķiniet uz tās, un spiediet 'Open'.

Padoms - Faila izvēles logā nospiediet uz pogas un izvēlieties 'Thumbnails'. Faili tiks rādīti kā mazi attēli.

Fotogrāfiju var izņemt no pasūtījuma, spiežot pogu 'Dzēst', kas atrodas pa labi no tās.

Augšupielādēt var JPG, BMP un PSD formātus.

Arhīva metode

Lai pievienotu arhīvu pasūtījumam, spiediet 'Browse' vai 'Choose', atkarībā no Jūsu interneta pārlūkprogrammas. Atvērsies logs, kurā varat izvēlēties failu. Kad esat atradis nepieciešamo fotogrāfiju, uzklikšķiniet uz tās, un spiediet 'Open'.

Atļautie arhīva formāti ir ZIP un RAR. Vienā reizē var augšupielādēt tikai vienu failu.

5. - Formāta izvēle un komentāru pievienošana

Kad fotogrāfijas vai arhīvs ir izvēlēts, spiediet pogu 'Tālāk'. Atvērsies lapa, kurā jānorāda kāda izmēra fotoizdrukas vēlaties, uz kāda papīra (matēta vai glancēta) un, vai vēlaties uzdrukātu rāmīti.

Ir iespējams nosūtītās fotogrāfijas ierakstīt arī uz CD diska.

Ja vēlaties rāmīti, tad ielieciet ķeksīti pie 'Pievienot visām bildēm rāmīti' un izvēlieties tieši kādu Jūs vēlētos.

6. - Pasūtījuma pabeigšana

Kad vajadzīgie dati ir savadīti, spiediet uz pogas 'Pabeigt pasūtījumu'. Pasūtījums tiks nosūtīts. Atvērsies lapa, kurā varēsiet redzēt sava pasūtījuma statusu. Tur pat varēs arī redzēt informāciju par pasūtījuma summu un laiku, kad varēsiet saņemt savas fotogrāfijas.

Pie jauniem pasūtījumiem ir uzraksts 'Apstrādē', bet pie izpildītiem -

7. - Turpmākā darbība

Arī turpmāk autorizējoties lapā, Jūs varēsiet redzēt savu pasūtījumu statusu. Kad pasūtījums tiks izpildīts, Jums tiks nosūtīta e-pasta vēstule ar paziņojumu.